AZYMUT Sp. z o.o.

Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie trzech wspólników i została zarejestrowana 22.10.1996 r. jako spółka cywilna pod nazwą Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych "Azymut".

W 2001 r. rozszerzyliśmy działalność o usługi projektowe w zakresie projektowania sieci wodociągowych i kanalizacyjnych zmieniając równocześnie nazwę na Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych "Azymut".

Od 2005 r. zarząd spółki zmniejszył się do dwóch osób i w takiej formie działamy do 2023r.

W 2023r utworzyliśmy nową spółkę pod nazwą Azymut Sp. z o.o. i w takiej formule prawnej kontynuujemy działalność.

Po parokrotnych zmianach siedzib od października 2008 r. działamy we własnym, przestronnym lokalu przy ul.Kościuszki 14 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac są głównymi atutami naszej firmy. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem pomiarowym, poligraficznym i oprogramowaniem, stawiamy na najlepszych pracowników. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów geodetów i projektantów. Współpracujemy z wieloma instytucjami, urzędami i firmami, wykonujemy również prace na zlecenie klientów indywidualnych.

Działamy głównie na terenie woj. małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, mazowieckiego i śląskiego, ale jesteśmy gotowi wykonywać prace na terenie całego kraju.